Dziś jest poniedziałek 03.08.2020
Imieniny :Augustyna, Kamelii, Lidii

europa.korba.pl
http://www.europa.korba.pl

Serwis zawiera użyteczne dla młodych ludzi informacje na temat studiowania i pracy za granicą. Oprócz tego są w nim artykuły dotyczące krajów, instytucji i historii Unii Europejskiej.

Dom i Wnętrze
http://www.domiwnetrze.pl/

"Serwis www.domiwnetrze.pl to internetowa wersja prestiżowego magazynu poświęconego aranżacji i dekoracji wnętrz, sztuce użytkowej i architekturze. Prezentuje ciekawe i nowatorskie rozwiązania, podpowiada jak żyć i mieszkać piękniej, informuje o tendencjach, inspiruje do kreowania własnego stylu życia. Witryna przedstawia zawartość aktualnych numerów pisma, oferuje dostęp do archiwum wybranych materiałów i cykli tematycznych, daje także możliwość interakcji pomiędzy czytelniczkami a redakcją. "

MSWiA
http://www.mswia.gov.pl

"historia, struktura i zadania urzędu oraz dział prawny z ustawami i rozporządzeniami regulującymi prace ministerstwa"

Ministerstwo Zdrowia
http://www.mzios.gov.pl

"struktura instytucji (adresy, telefony), informacje statystyczne, serwis prawny - obowiązujące akty prawne, informacje o literaturze medycznej, a także ciekawe linki. "


Kliknij nazwę kategorii, aby wyświetlić listę odnośnikówRomantica
http://www.romantica.pl

Romantica to najbardziej kobiecy z polskich serwisów internetowych. Oparty na bogatych materiałach zdjęciowych i faktograficznych UPC (właściciela kanału Romantica) jest kopalnią wiedzy miłośniczek latynoskich seriali. Serwis jest podzielony na sekcje poświęcone poszczególnym tytułom oraz strony biograficzne największych gwiazd gatunku. Znajdziemy tam także wszystkie podstawowe elementy właściwe dobrej i funkcjonalnej stronie www: forum, newsy (tu: ploteczki), wyszukiwarka, tapety, kartki, linki oraz program TV.

Twoja firma
http://www.twoja-firma.pl

Na stronie znajdują się w profesjonalny sposób przygotowane informacje, skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw: firmy, podatki, kursy walut, centrum finansowe, praktyczne porady na temat tworzenia biznes planów, zakładania własnych firm, a także najważniejsze paragrafy z kodeksu pracy. Serwis umożliwia zamówienie on-line wszelkiego rodzaju produktów finansowych takich, jak: konta osobiste, rachunki dla firm, karty kredytowe, kredyty na nieruchomości, kredyty gotówkowe oraz kredyty samochodowe. W dziale Poradnik użytkownik znajdzie między innymi praktyczne informacje o tym, jak zakładać własną firmę, jak efektownie ją wypromować, a przede wszystkim, jak zapewnić firmie płynność finansową i rozwiązać problem odzyskiwania należności od kontrahentów. Jednym słowem serwis www.twoja-firma.pl to praktyczne kompedium wiedzy z zakresu prowadzenia własnej działalności i nie tylko.

Poland AM
http://www.polandam.pl

"Poland A.M. / Polen am Morgen - dziennik wydawany w języku angielskim (80%) i niemieckim (20%) rozsyłany codziennie do grona ok. 5000 tysięcy odbiorców. Nasza publikacja stanowi doskonały przegląd informacji z zakresu gospodarki, polityki oraz rynku międzynarodowego. Nasi odbiorcy mogą znaleźć tam także szereg informacji na temat kursu walut, wskaźniki giełdowe oraz kalendarium inwestora. Dziennik przygotowywany jest codziennie w nocy przez własny zespół dziennikarzy i tłumaczy. Budowany jest na podstawie doniesień agencyjnych oraz lokalnych gazet przed rozpoczęciem ich oficjalnej dystrybucji. "


http://www.e-wczasowicz.pl

Planując wcześniej wycieczkę, czy decydując się na spontaniczną eskapadę, wyjazd służbowy poświęcając zaledwie kilka minut na przeszukanie bazy każdy znajdzie coś dla siebie.


http://www.eturystyka.com.pl

Portal eturystyka.com.pl stworzony został z myślą o turystach podróżujących po przepięknych zakątkach naszego kraju.

Internetowy Serwis Turystyczny
http://www.turystyczny.pl

Internetowy Serwis Turystyczny

Strona Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
http://www.pttk.pl

Strona Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego


http://www.travelbank.pl

Serwis jednego z najlepszych polskich biur podróży.

Polskie Koleje Państwowe
http://www.pkp.pl

Polskie Koleje Państwowe

Wspólnota
http://www.wspolnota.org.pl

Wspólnota - Pismo Samorządu Terytorialnego

Serwis Samorządowy PAPu
http://www.samorzad.pap.pl

Serwis Samorządowy PAPu

Gazeta Samorządu i Administracji
http://www.gazetasamorzadu.infor.pl

Gazeta Samorządu i Administracji


http://www.90minut.pl

Portal piłki nożnej


http://www.pilka.biz

Portal piłki noznej


http://www.probasket.pl

Portal koszykówki


http://www.autorally.pl

Portal sportów motorowych

Przegląd Komunalny
http://www.abrys.pl/pk

Przegląd Komunalny


http://www.szosa.rowery.org

Wortal rowerowy


http://www.siatka.net

Twój vortal siatkarski...

Ręczna.pl
http://www.reczna.pl

Serwis internetowy traktujacy o piłce ręcznej

zuzel.end.pl
http://www.zuzel.end.pl

żużel

Parlament Europejski
http://www.europarl.eu.int

Strona internetowa Parlamentu Europejskiego

Gazeta.pl
http://www.gazeta.pl

Jeden z największych portali w polskim internecie

Onet.pl
http://www.onet.pl

Jeden z największych portali w polskim internecie

Wp. Pl
http://www.wp.pl

Jeden z największych portali w polskim internecie

Interia.pl
http://www.interia.pl

Jeden z największych portali w polskim internecie

Pierwsza Praca
http://www.1praca.gov.pl

"SERWIS INFORMACYJNY PROGRAMU RZĄDOWEGO "" PIERWSZA PRACA"""http://www.jobs.pl

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy.

euroinfo.pl
http://www.euroinfo.pl

Serwis będący punktem startowym do poszukiwania informacji o integracji europejskiej. Zawiera ogólne wiadomości z odnośnikami do stron z dokładnymi danymi. Informuje m.in. o negocjacjach akcesyjnych, pracy w UE, gospodarce, unijnej pomocy, studiowaniu integracji i wielu innych zagadnieniach z Unią związanych.


http://www.gratka.pl

Gratka to jeden z największych serwisów ogłoszeniowych w polskiej sieci - zawierajacy także rozbudowany dział ogłoszeń o pracę.


http://www.topjobs.pl

www.topjobs.pl jest specjalistycznym serwisem internetowym publikującym oferty pracy renomowanych pracodawców.

Interkl@sa - polski portal edukacyjny
http://www.interklasa.pl

również eduseek.interklasa.pl

Szkola.net
http://szkola.net

Portal Edukacyjny Szkoła.net pozwala na pełną interaktywność uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników wszystkich polskich szkół; to centrum, w którym w najnowocześniejszy sposób łączymy naukę z rozrywką.

e-biznes
http://www.e-biznes.pl

strona poświęcona zagadnieniom świata biznesu informatycznego, serwis informacyjny


http://www.hrk.pl

Misją Grupy HRK jest wspieranie przedsiębiorstw w podnoszeniu efektywności działania oraz w rozwoju kompetencji pracowników.

Serwis Kariery
http://serwiskariery.pl

Przyjaciółka.pl
http://www.przyjaciolka.pl

Serwis www.przyjaciolka.pl to internetowa wersja jednego z najpopularniejszych czasopism dla kobiet na polskim rynku. Witryna stanowi poradnik nowoczesnej kobiety, jest źródłem wiarygodnych informacji ułatwiających prowadzenie domu i wychowywanie dzieci. Dostarcza rozrywki, podpowiada jak korzystać z uroków życia, nie zaniedbując obowiązków żony i matki, pomaga internautkom zatroszczyć się o własny wygląd i zdrowie całej rodziny. Serwis przeznaczony jest dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących dom i wychowujących dzieci, dla których najważniejszą wartością jest rodzina.

Strona Polskiego Związku Piłki Nożnej
http://www.pzpn.pl

"Wortal piłkarski i jednocześnie oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej, stworzona z myślą o kibicach sportowych, dla których sport jest pasją, hobby i sposobem spędzania wolnego czasu. Oś serwisu stanowią codziennie aktualizowane newsy ze świata sportu a przede wszystkim świata futbolu. Oprócz tego znajdziemy tam wszelkie informacje dotyczące kadry narodowej, klubów, rozgrywek a także relacje na żywo ze spotkań piłkarskiej ekstraklasy i meczów kadry narodowej. Ci którzy pamiętają nasze piłkarskie sukcesy sprzed lat znajdą strony sentymentalne, zawierające niezapomniane momenty polskiego futbolu (audio i video) a w klubie kibica reprezentacji , oprócz wielu ciekawostek, można spotkać specjalnie zapraszanych gości : trenerów, piłkarzy i ludzi związanych z polską piłką nożną, a dla wszystkich, którzy lubią zabawę - czekają atrakcyjne nagrody. Dla kibiców działa sklep on-line i tylko w "" Sklepie Kibica Reprezentacji"" można zakupić imienne koszulki reprezentacji. "

Strona Senatu
http://www.senat.gov.pl

Strona Senatu

SMS Box
http://www.smsbox.pl

Serwis SMSBOX to najpopularniejsza w polskiej sieci witryna o SMS-ach. Znajduje się na niej bramka do wysyłania wiadomości dla wszystkich polskich operatorów, codziennie aktualizowany serwis informacyjny, galeria logo i melodii oraz wiele innych materiałów związanych z SMS-ami.


http://www.sports.pl

Sports.pl to jedyna w swoim rodzaju witryna sportowa obejmująca wszystkie dyscypliny sportowe, o szerokiej zawartości merytorycznej, szerszej niż w innych serwisach: oficjalne statystyki, wyniki, tabele, komentarze, felietony najlepszych sportowych dziennikarzy, kształtujących wizerunek dziennikarstwa sportowego w Polsce, dostęp on-line do Prasy Sportowej (Przegląd Sportowy, Tempo, Sport), plebiscyty i konkursy

Tygodnik Finansowy
http://www.tf.pl

Tygodnik Finansowy jest jednym z najlepiej rozpoznawanych serwisów w polskiej sieci. Jest wydawany - wyłącznie w formie elektronicznej - od 1996 roku, a od początku 2000 roku prowadzi własny wortal finansowy pod adresem http://www.tf.pl .

Centrum Handlowe Reduta
http://www.chreduta.pl

Strona internetowa warszawskiego centrum handlowego

Centrum Handlowe Targówek
http://www.chtargowek.pl

Strona internetowa warszawskiego centrum handlowego

E-drinks
http://www.e-drinks.pl

"Strona przygotowywana jest przez wydawnictwo Superpress, znane z takich publikacji jak ""Twój Dobry Humor"" czy ""103 Najlepsze Dowcipy"""

Strona Trybunału Konstytucyjnego
http://www.trybunal.gov.pl

Strona Trybunału Konstytucyjnego

Kuchnia online
http://euro.pap.net.plwww.kuchniaonline.pl

"Co prawda według polskich stereotypów kuchnia jest domeną kobiet jednak internetowy serwis www.kuchniaonline.pl jest stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść i czasem też coś upichcić w zaciszu swojej kuchni. Jest to bardzo obszerny zbiór przepisów kulinarnych oraz przydatnych porad napisanych przystępnym językiem i bardzo dogodnie posegregowanych."

Vat.pl
http://www.vat.pl

Temat podatku pośredniego w Polsce jest bardzo trudny do objęcia w całości i sprawia wiele problemów i nieporozumień. Dane przedstawione na witrynie mają pomóc w rozwiązaniu wątpliwości i ułatwić codzienne życie. Bogaty zbiór wiedzy z zakresu VAT w Polsce: zbiór przepisów i orzecznictwa, szczegółowo opisana tematyka kas fiskalnych, VATu w rolnictwie oraz zwrotu podatku dla Turystów.

VIP News
http://www.vipnews.pl

Informacje ze świata osób znanych i lubianych.

Viva TV
http://www.viva-tv.pl

Internetowy serwis telewizyjnego kanału muzycznego VIVA. Na stronie można znaleźć aktualną ramówkę, opisy cyklicznych programów, kalendarium ciekawych imprez, aktualności. W strefie interakcji można pograć w gry lub wybrać tapetę na pulpit komputera. Całości dopełniają chatroom i forum.

Wprost
http://www.wprost.pl

Internetowe wydanie jednego z najpopularniejszych tygodników w kraju.

Zyj zdrowo
http://www.zyjzdrowo.pl

"Wortal internetowy Żyj Zdrowo prezentuje informacje z pięciu dziedzin: Zdrowia, Medycyny Naturalnej, Fitnessu, Urody i Wróżb. Można tu znaleźć skuteczne rady dotyczące rozwiązywania problemów zdrowotnych, diet i innych tematów z tej dziedziny. Serwis związany jest ze zdrowym stylem życia, urodą i z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Dział ""Uroda"" informuje kobiety o: kosmetykach, makijażu, pielęgnacji ciała, fryzurach. W dziale ""Wróżby"" znajdą one także horoskopy, porady wróżek, a także sennik. Informacji na temat kondycji fizycznej i umysłowej dostarczają działy ""Fitness"" i ""Medycyna Naturalna"". "


http://www.money.pl

Jeden z najlepszych serwisów finansowych w polskim internecie


http://www.bankier.pl

Jeden z najlepszych serwisów finansowych w polskim internecie


http://www.expander.pl

doradztwo finansowe


http://www.ubezpieczyciel.pl

Polski portal ubezpieczeniowy

Puls Biznesu
http://www.pb.pl

Internetowe wydanie magazynu Puls Biznesu

Gazeta Prawna
http://www.gazetaprawna.pl

Internetowe wydanie magazynu Gazeta Prawna

Idea Centertel
http://www.idea.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

Plus Polkomtel
http://www.plusgsm.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

Era PTK
http://www.era.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

Heyah
http://www.heyah.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

Telekomunikacja Polska
http://www.tp.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

TELE 2
http://www.tele2.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

Niezależny Operator Międzymiastowy
http://www.nom1044.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

NETIA
http://www.netia.pl

Serwis jednego z operatorów telekomunikacyjnych

Prószyński i S-ka
http://www.proszynski.pl

Serwis internetowy wydawnictwa Prószyński i S-ka

Independent.pl
http://www.independent.pl

INDEPENDENT.PL - największy w Polsce vortal prezentujący wszelkie dziedziny kultury i sztuki (muzyka, film, teatr, plastyka, literatura). Cechą wyróżniającą go spośród innych witryn o podobnej tematyce, jest koncentracja na twórczości rodzimej, powstającej poza głównym nurtem pop-kultury, a więc ambitnej i wywodzącej się ze środowisk kultury alternatywnej, awangardowej.

Komputer Świat
http://www.komputerswiat.pl

"Serwis jest uzupełnieniem formuły dwutygodnika ""Komputer Świat"", a także stanowi źródło wielu użytecznych informacji. Na stronie głównej można codziennie znaleźć nowości z branży komputerowej, opis bieżącego numeru i ciekawe ankiety. Do dyspozycji Czytelników jest archiwum zawierające spis treści wszystkich numerów ""Komputer Świata"" oraz ""Niezbędnika"", ""Biblioteczki"" i ""Eksperta"". Na stronie działa interaktywny słownik trudnych terminów komputerowych oraz bardzo obszerna baza programów do ściągnięcia. Internauci mają też możliwość komentowania bieżących wydań czasopisma na forum. Na stronie znajduje się sklepik z wydawnictwami spod znaku ""Komputer Świata"", katalog ciekawych stron WWW i dział ogłoszeń przeznaczony dla użytkowników serwisu. Mają oni też możliwość zapisania się do emailowego serwisu informacyjnego, a także sprawdzenia swojego komputera skanerem antywirusowym online.

Korba
http://www.korba.pl

"Korba to serwis studencki, ale licealiści także znajdą tu coś dla siebie. Jak mówią autorzy to serwis ""z jajem"" czyli miejsce gdzie młodzi ludzie chętnie zaglądają i gdzie poszukują możliwości zrelaksowania się."

Strona Premiera RP
http://www.kprm.gov.pl

Strona Premiera RP

Wydawnictwa Prawnicze Lexis Nexis
http://www.lexisnexis.pl

Strona wydawnictwa prawniczego LexisNexis

Organy Administracji RP
http://www.gksoft.com/govt/en/pl.html

Zbiór linków do najważniejszych organów administracji.

MediWeb
http://www.mediweb.pl

"www.mediweb.pl - W trosce o Twoje zdrowie. To hasło przewodnie witryny MediWeb tłumaczy wszystko. Oprócz najnowszych informacji dla lekarzy i pacjentów, możecie skorzystać z wirtualnych porad lekarskich, kilkunastu testów pomagających w wykryciu choroby i obszernej bazy danych. A na koniec możecie również dodać swój głos do listy dyskusyjnej ""Jak postępować z mężczyzną/kobietą"". "

Strona Ministerstwa Finansów
http://www.mofnet.gov.pl

Strona Ministerstwa Finansów

Ministerstwo Sprawiedliwości
http://www.ms.gov.pl

"Na oficjalnej stronie Ministerstwa Sprawiedliwości znajdziesz informacje o osobach piastujących kluczowe stanowiska w resorcie, poznasz strukturę organizacyjną, statut oraz regulamin ministerstwa, znajdziesz bieżące komunikaty, a także dowiesz się jakie obecnie prowadzi się prace legislacyjne i na jakich założeniach opiera się reforma wymiaru sprawiedliwości."

Ambasady, przedstawicielstwa dyplomatyczne w Polsce
http://www.msz.gov.pl/start.php?page=1210000000

Baza przedstawicielstw dyplomatycznych w Polsce.

MTV
http://www.mtv.pl

"Zaledwie kilka europejskich krajów może się pochwalić własną stroną kultowego kanału muzycznego mtv, a wśród nich jest Polska; na stronie można znaleźć aktualną ramówkę, opisy cyklicznych programów, konkursy, bieżące wiadomości i szerzej przedstawione wydarzenia; całość dopełnia interaktywna część grupująca społeczność: chatroom, możliwość znalezienia przyjaciela oraz linki."

Aktivist
http://www.aktivist.pl

Informacje o wszelkich rozrywkach w najwoiększych miastach polski

MTV Classic
http://www.mtvclassic.pl

"Strona www nowej stacji telewizyjnej, która jest emitowana w języku polskim przez 24 godziny na dobę i przeznaczona dla odbiorców w wieku 25 - 40 lat. Muzyczna oferta kanału to polskie i zagraniczne klipy z ostatnich 40 lat - od Abby po Joe Cockera i od Kombi po Budkę Suflera. MTV Classic zastąpił obecny dotychczas w Polsce anglojęzyczny kanał VH1. W ramówce MTV Classic zostały jednak tak lubiane w VH1 programy jak Behind the Music i Storytellers."

Nuta
http://www.nuta.pl

"Nuta.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów muzycznym w sieci. Na naszych stronach można dowiedzieć się o tym, co się dzieje na polskim i zagranicznym rynku muzycznym oraz o nowościach wydawniczych. Można również posłuchać muzyki - która prezentowana jest wyłącznie za zgodą autorów - zamieszczonej w sekcji LEGALEZ. Nuta.pl oferuje swoim czytelnikom również wyszukiwarkę imprez muzycznych w kraju i na świecie, sklep internetowy z plakatami i płytami, możliwość rozmowy z innymi internetowymi fanami muzyki na czacie i na forum dyskusyjnym oraz bezpłatną bazę ogłoszeń i subskrypcję newslettera"

Panorama Firm
http://panoramafirm.com.pl

Portal Panorama Firm, to łatwa i wygodna forma komunikacji, rozrywki oraz dostępu do aktualnych informacji. Pod adresem www.pf.pl publikowane są bieżące wiadomości podzielone na grupy tematyczne.

Pani.pl
http://www.pani.pl

Serwis PANI to internetowa wersja miesięcznika PANI - luksusowego magazynu dla wymagających kobiet, traktujacego o tym co w życiu kobiet najważniejsze: partnerstwie, karierze, miłości. Witryna przedstawia zawartość aktualnego numeru pisma, oferuje dostęp do archiwum wybranych materiałów i cykli tematycznych, a także daje możliwość interakcji pomiędzy czytelniczkami a redakcją (sondy, ankiety, psychotesty).

Podatkowa Strefa Informacji
http://www.pit.pl

PIT.pl Podatkowa Strefa Informacji.Szeroka oferta skierowana jest zarówno do osób zajmujących się księgowością zawodowo, jak i do zwykłych podatników.

Podatki
http://www.podatki.pl

Serwis infoirmacyjny o podatkach prowadzony przez NBP

Popcorn
http://www.popcorn.pl

"Muzyczny serwis informacyjny i wirtualna przystań Czytelników ""Popcornu"". Można na niej znależć teksty publikowane w miesięczniku (zarówno z bieżącego numeru, jak i archiwalne), plakaty, biografie gwiazd, doniesienia o premierach kinowych i muzycznych. Witryna jest w części redagowana przez Czytelników, którzy mogą dyskutować na moderowanym forum i na czacie, komentować artykuły, dodawać recenzje, wypełniać ankiety, tworzyć listę przebojów i brać udział w sondzie. "

Polski Serwer Prawa
http://www.prawo.lex.pl

Jeden z najobrzerniejszych serwisów prawniczych w polskiej sieci.

Strona Prezydenta RP
http://www.prezydent.pl

Strona internetowa Prezydenta RP

Przekrój
http://www.przekroj.com.pl

"Internetowe wydanie tygodnika ""Przekrój"". www.przekroj.pl to żywa i bogato ilustrowana strona tworzona przez osobowości świata kultury i uznanych dziennikarzy - redakcję tygodnika Przekrój. Serwis prezentuje aktualne wydanie tygodnika ""Przekrój"" i jest jednym z ciekawszych serwisów wydarzeń kulturalnych."

Dla Zdrowia
http://www.dlazdrowia.pl

Wortal to kompendium wiedzy na temat zdrowego trybu życia, porady i opinie specjalistów z zakresu pielęgnacji zdrowia i urody. Największą popularnością wśród użytkowników i reklamodawców cieszy się autorski pomysł twórców serwisu na nowoczesną i skuteczną reklamę w Internecie WYDARZENIE. Biorą w nim udział indywidualni bohaterowie, którzy zmagają się na oczach internautów z określonym problemem, zadaniem, sytuacją zgodnie z potrzebami Sponsora. Za pomocą serwisu foto oraz dzienników pisanych przez uczestników Wydarzenia, użytkownicy serwisu przez 30 dni codzienne śledzą życie bohaterów. W Menu Wydarzenia zawarte są rzetelne informacje poparte wiedzą ekspertów o produkcie lub usłudze Sponsora. Cała akcja jest wspierana mediami tradycyjnymi (ustalane indywidualnie przy organizacji każdego projektu), które dodatkowo poszerzają grono odbiorców i wzmacniają efekty promocyjne sponsora WYDARZENIA. Dotychczas serwis dlazdrowia.pl zorganizował następujące projekty: Grubas Mówi Nie!, Metamorfozy, Zdrowy Prezent, Kolorowy Zawrót Głowy, Ostre Cięcie, Schudnij na Wiosnę, Pokonaj Alergię. W tym roku emisje wydarzeń: POKONAJ GRYPĘ, Z CUKRZYCĄ NA TY, BOCIAN W DRODZE.

Dobry Humor
http://www.dobryhumor.pl

Strona poświęcona napojom przede wszystkim alkoholowym, ale także kawie i herbacie. Można tu znaleźć wszystkie informacje potrzebne do stworzenia i prowadzenia domowego barku: receptury koktaili, opisy najpopularniejszych składników i specjalistycznego sp

E-insurance
http://www.e-insurance.pl

Wortal e-insurance to jedno z poważniejszych w ostatnim czasie przedsięwzięć internetowych skierowanych do użytkowników potrzebujących pełnej informacji na temat ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Rzetelna i bogata zawartość serwisu może być przydatna również dla profesjonalistów zajmujących się ubezpieczeniami.

Murator
http://www.murator.com.pl

jeden z największych serwosów ogłoszeń w polskim internecie

Elfin.pl
http://www.elfin.pl

"Serwis Elfin.pl dostarcza aktualnych i wiarygodnych informacji oraz porad pomocnych w podejmowaniu decyzji finansowych. Tematyka portalu obejmuje zagadnienia związane z korzystaniem z produktów i usług inwestycyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych, emerytalnych. Porusza problemy podatkowe oraz pomaga w założeniu i prowadzeniu własnej działalności biznesowej. Internauci mogą skorzystać z wielu narzędzi oraz wyszukać, porównać i zamówić szereg produktów finansowych. Serwis współpracuje z wieloma bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi. "

e-polityka
http://www.e-polityka.pl

"""e-Polityka.pl"" to największy serwis polityczny w Polsce, którego popularność rośnie w zaskakującym tempie. Najważniejsze działy serwisu to: 1. News, czyli najważniejsze wiadomości codzienne m.in. z dziedziny polityki i gospodarki. 2. Artykuly i felietony to informacje, tworzone przez dużą grupę korespondentów z kraju i ze świata. 3. Loża Polityków - komentarze znanych polityków, przygotowane specjalnie dla e-Polityki. 4. Wywiady 5. Biblioteka e-Polityka - bogaty wybór dokumentów i innych informacji, związanych ze światem polityki. Dział ten jest idealnym źródłem wiedzy dla wszystkich uczniów i studentów. 6. Sondaze - wyniki: preferencje partyjne Polaków, prezentowane przez największe ośrodki badania opinni publicznej. Inne: Forum Dyskusyjne, Newsletter, Katalog Stron, Kronika XX wieku... "

Filmweb.pl
http://www.filmweb.pl

"FilmWeb.pl to obecnie najbogatsze źródło informacji o filmie w polskim Internecie. Na łamach wortalu można znależć repertuar kin 142 miast w Polsce, profesjonalne recenzje, felietony, analizy oraz aktualne wydarzenia ze świata filmu. Serwis posiada największą bazę danych w Polsce, w której zawiera się ponad 15 tysięcy tytułów i ponad 55 tysięcy nazwisk ludzi kina. Jako jeden z nielicznych wortali w naszym kraju umożliwia użytkownikom możliwość aktywnego współtworzenia zawartości serwisu. W tym celu powstał unikatowy program lojalnościowy Twój FilmWeb, który w skuteczny sposób zachęca Czytelników do wzbogacania zawartości serwisu, co tworzy aktywną społeczność internetowych kinomaniaków."

FKN
http://www.fkn.pl

"Telekomunikacyjne Centrum Informacyjne FKN.PL . Naszym zadaniem jest dostarczanie informacji z zakresu telekomunikacji, która codziennie jest wykorzystywana praktycznie przez każdego z nas. Większość konkurencyjnych serwisów ogranicza się do telefonii komórkowej, my zaś staramy się poruszać również tematy związane z telefonią stacjonarną oraz satelitarną, transmisją danych i dostępem do Internetu, nie zapominając jednak o ""komórkowym"" świecie. "

Focus
http://www.focus.pl

Focus.pl jest internetową wersją jednego z popularnych czasopism. Oferuje informacje i ciekawostki będace poszerzeniem artykułów z czasopisma oraz szerg funkcji komunikacji elektronicznej i multimedialnych form rozrywki.

Strona Sejmu
http://www.sejm.gov.pl

Strona Sejmu

FTB
http://www.ftb.pl

Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl powstał na początku czerwca 2002 roku. Cieszy się ogromną popularnością, co łatwo zauważyć po systematycznie rosnącej liczbie zarejestrowanych użytkowników oraz odwiedzin. Serwis skierowany jest głównie do młodzieży. Poświęcony jest komercyjnej muzyce klubowej oraz wszystkiemu co z nią związane. FTB.pl to nie tylko stałe źródło informacji o aktualnościach związanych z muzyką klubową, recenzje nowości płytowych i oprogramowania muzycznego, wywiady z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny klubowej, ale także miejsce spotkań organizatorów imprez, artystów a nawet zawodowych dj'ów. Ponadto, Wortal FTB.pl jest promotorem rodzimej muzyki klubowej, tworcą ciągle rozwijanego radia internetowego oraz patronem medialnym licznych imprez.

GiełdaSamochodowa
http://www.gieldasamochodowa.com

www.autocentrum.pl to nie tylko kolejna strona motoryzacyjna, jakich w internecie wiele. Autocentrum to także dobrze zorganizowane forum wymiany opinii prawdziwych znawców, czyli zwykłych użytkowników samochodów, przeciętnych bywalców serwisów naprawczych - słowem kompendium wiedzy o samochodach i nie tylko

Gratka
http://www.gratka.pl

jeden z największych serwosów ogłoszeń w polskim internecie

HE
http://www.he.com.pl

"Zawartość koncentruje się na tematach kontaktów damsko-męskich: od biografii najpiękniejszych kobiet świata, poprzez porady zarówno mężczyzn jak i kobiet o uwodzeniu i randkach, do artykułów poświęconych małżeństwu i ojcostwu. "

Ściąga.pl
http://sciaga.pl

Ściąga to serwis edukacyjno-młodzieżowy, gdzie każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Strona istnieje od czterech lat i cały czas dynamicznie się rozwija. W swoich zbiorach posiada największą bazę prac, wypracowań i innych pomocy szkolnych. Specjalnie do tego celu przygotowane narzędzia ułatwiają odnalezienie poszukiwanego tematu w parę chwil.

Superexpress
http://superexpress.com.pl

Super Express Online jest internetową wersją jednego z największych dzienników w Polsce. Oprócz serwisu informacyjnego obejmującego wiadomości regionalne, krajowe i zagraniczne witryna oferuje także krzyżówkę online, ponad 900 rysunków satyrycznych, ponad 1000 przepisów kulinarnych, kilkadziesiąt testów motoryzacyjnych i wiele rozrywki.

Wakacje - portal turystyczny
http://wakacje.pl

Portal Turystyczny wakacje.pl jest pierwszym i największym serwisem prezentującym oferty różnych biur podróży. Blisko 100 biur turystycznych prezentuje i aktualizuje swoje oferty na stronach Portalu. Specjalne formularze pozwalają odwiedzającym na zadawanie pytań oraz bezpośrednią rezerwację ofert przez Internet.

Ang.pl
http://www.ang.pl

"Serwis ""Szlifuj swój angielski"" istnieje od września 2001 roku. W wortalu można znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), testy i ćwiczenia online, opis gramatyki, informacje o podręcznikach do uczenia się języka, bazę szkół językowych z całej Polski, bazę korepetytorów, bardzo żywe forum dyskusyjne. Do tego rewelacyjna metoda nauki słówek z możliwością tworzenia własnych zestawów. Dostępna jest także baza Phrasal Verbs, idiomów, wyrażeń Business English a także wyrażeń przydatnych na studiach filologii angielskiej oraz osobom uczącym się angielskiego na zaawansowanym poziomie. Codziennie zarejestrowanym użytkownikom rozsyłane jest na słówko i idiom dnia."

AutoCentrum
http://www.autocentrum.pl

www.autocentrum.pl to nie tylko kolejna strona motoryzacyjna, jakich w internecie wiele. Autocentrum to także dobrze zorganizowane forum wymiany opinii prawdziwych znawców, czyli zwykłych użytkowników samochodów, przeciętnych bywalców serwisów naprawczych - słowem kompendium wiedzy o samochodach i nie tylko

Auto Świat
http://www.autoswiat.redakcja.pl

"Serwis jest elektroniczną wersją najpopularniejszego w Polsce tygodnika motoryzacyjnego ""Auto Świat"". Tygodnik prezentuje najnowsze modele samochodów, światowe premiery motoryzacyjne, aktualne informacje o rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie, a także niezwykle interesujące testy samochodów. Mocnym akcentem witryny jest bardzo aktywna społeczność forum. Z inicjatywy forumowiczów zostały zaprojektowane i wydrukowane naklejki na samochody - znak rozpoznawczy forumowicza ""Auto Świata"". Regularnie odbywają się spotkania osób tworzących społeczność forum. "

Biznespartner
http://www.biznespartner.pl

Portal dla małych i średnich przedsiębiorstw oferujący szeroką informację, usługi i narzędzia, oraz wspierający tworzenie społeczności przedsiębiorców.

Wydawnictwo Ossolineum
http://www.ossolineum.pl

Wydawnictwo Ossolineum

Bravo
http://www.bravo.pl

"Pierwszy serwis w Polsce przeznaczony dla młodzieży (12-18 lat). Serwis ma profil rozrywkowo-edukacyjny, duży nacisk kładzie się też na to, by był on platformą komunikacyjną, na której nastolatki będą mogły kontaktować się ze sobą, poznać zdanie swoich rówieśników, zasięgnąć opinii grupy. Celem twórców jest, aby nastolatki współtworzyły serwis BRAVO.pl. Ich problemy będą traktowane indywidualnie, żaden przysłany email nie pozostanie bez odpowiedzi. Twórcy chcieliby, aby serwis BRAVO.pl stał się miejscem, do którego nastolatki będą stale powracać wiedząc, że tutaj znajdą odpowiedź na swoje pytania i potrzeby i że z czasem użytkownicy BRAVO.pl stworzą internetową społeczność. "

Budinfo
http://www.budinfo.pl

Internetowy serwis budownictwa-architektury-nieruchomości www.budinfo.pl powstał wiosną 2000 roku. Serwis oferuje aktualne informacje z rynku budowlanego.

portal turystyczny Pascal
http://pascal.onet.pl/

portal turystyczny Pascal

Centrum Informacji Europejskiej UKIE
http://www.cie.gov.pl

erwis informacyjny, dotyczący procesu integracji gospodarczej Polski z Unią Europejską, stworzony przez Centrum Informacji Europejskiej w Departamencie Informacji i Kształcenia Europejskiego Urzędu Komitetu Integracji. Można tutaj znaleźć dokumenty, opracowania, raporty, akty prawne związane z wstąpieniem Polski w struktury europejskie. Zamieszczono informacje na temat programów pomocowych UE oraz przewodnik tematyczny, który wyjaśni każdemu zainteresowanemu wątpliwości związane ze kwestią społecznych skutków integracji.

Claudia.pl
http://www.claudia.pl

Claudia.pl jest internetową wersją jednego z popularnych czasopism. Oferuje informacje i ciekawostki będace poszerzeniem artykułów z czasopisma oraz szerg funkcji komunikacji elektronicznej i multimedialnych form rozrywki. To idealne miejsce aby trafic z reklamą do kobiet.

Cyberjoy
http://www.cyberjoy.com.pl

"CyberJoy to serwis internetowy traktujący o produktach multimedialnych oraz grach komputerowych (strategicznych, fabularnych, zręcznościowych, sportowych i logicznych). CyberJoy kierowany jest do wszystkich miłośników komputerowej rozrywki. Serwis publikuje recenzje gier i multimediów, aktualności, poradniki, przewodniki oraz dużą bazę cheatów. W dziale FTP można znaleźć najnowsze wersje demonstracyjne, łaty (patche) oraz prezentacje gier."

Dieta.pl
http://www.dieta.pl

"Dieta.pl jest wiodącym wortalem dla osób poszukujących informacji dotyczących zdrowego odżywiania, pomocy w odchudzaniu, produktów żywieniowych lub konsultacji w zakresie zdrowego trybu życia. Dieta.pl adresuje swoją ofertę do osób które chcą być w formie i żyć dłużej. Dieta.pl powstała w 2000 roku i aktualnie tworzy społeczność 70 000 zarejestrowanych użytkowników. Dieta.pl to: - zdrowotne porady specjalistów, - indywidualne plany żywieniowe (dzienniki kaloryczne oraz wagi), - indywidualne zestawy ćwiczeń (dzienniki ćwiczeń), - źródło kompetentnej informacji, - kalkulatory kaloryczne, - baza przepisów kulinarnych, - baza klubów fitnes, ośrodków wczasowych, gabinetów kosmetycznych, - grupy wsparcia, - historie sukcesów w odchudzaniu, - spotkania na czacie online, - zakupy online."

Superexpress
http://superexpress.com.pl

Super Express Online jest internetową wersją jednego z największych dzienników w Polsce. Oprócz serwisu informacyjnego obejmującego wiadomości regionalne, krajowe i zagraniczne witryna oferuje także krzyżówkę online, ponad 900 rysunków satyrycznych, ponad 1000 przepisów kulinarnych, kilkadziesiąt testów motoryzacyjnych i wiele rozrywki.

Przekrój
http://www.przekroj.com.pl

Internetowe wydanie tygodnika "Przekrój". www.przekroj.pl to żywa i bogato ilustrowana strona tworzona przez osobowości świata kultury i uznanych dziennikarzy - redakcję tygodnika Przekrój. Serwis prezentuje aktualne wydanie tygodnika "Przekrój" i jest jednym z ciekawszych serwisów wydarzeń kulturalnych.

Wprost
http://www.wprost.pl

Internetowe wydanie jednego z najpopularniejszych tygodników w kraju.

National Geographic
http://www.nationalgeographic.pl

"Strony internetowe magazynu National Geographic. Oprócz tekstów magazynu drukowanego na stronach serwisu internauci mogą znaleźć galerię niezwykłych zdjęć oraz artykuły z numerów archiwalnych magazynu."

Poland AM
http://www.polandam.pl

"Poland A.M. / Polen am Morgen - dziennik wydawany w języku angielskim (80%) i niemieckim (20%) rozsyłany codziennie do grona ok. 5000 tysięcy odbiorców. Nasza publikacja stanowi doskonały przegląd informacji z zakresu gospodarki, polityki oraz rynku międzynarodowego. Nasi odbiorcy mogą znaleźć tam także szereg informacji na temat kursu walut, wskaźniki giełdowe oraz kalendarium inwestora. Dziennik przygotowywany jest codziennie w nocy przez własny zespół dziennikarzy i tłumaczy. Budowany jest na podstawie doniesień agencyjnych oraz lokalnych gazet przed rozpoczęciem ich oficjalnej dystrybucji. "

Linux News
http://www.linuxnews.pl

LinuxNews.pl to nastarszy i najpopularniejszy serwis informacyjny poświęcony zaawansowanym technologiom informatycznym, w sczególności darmowemu systemowi Linux. Często uaktualniany, prowadzony na wysokim poziomie merytorycznym, stał się forum wymiany opinii na temat bierzących wydarzeń, skupiający całą rzeszę aktywnych użytkowników Linuksa, ale także innych systemów z rodziny Unix. Serwis oferuje bazę danych sprzętu działającego z systemem Linux, tłumaczenie popularnego periodyku poświęconego działaniu systemu - KernelTraffic, oraz tłumaczenie doskonałego komiksu UserFriendly.

Program telewizyjny
http://program.eportal.pl

Program telewizyjny

Tom's Hardware Guide
http://www.tomshardware.pl

Witryna Tom's Hardware Guide Po Polsku jest polską edycją wiodącego, niezależnego serwisu poświęconego sprzętowi komputerowemu Tom's Hardware Guide. Rodzina THG jest najbardziej znanym w Sieci źródłem informacji, analiz, sprawozdań z wydarzeń w świecie IT. Osiem wydań językowych to największy i najbardziej wpływowy niezależny magazyn internetowy

Wydawnictwo Arkady
http://www.arkady.com.pl

Wydawnictwo Arkady

Merlin
http://www.merlin.pl

Najpopularniejsza polska księgarnia internetowa

Oficyna Literacka Noir sur Blanc
http://www.noir.pl

dawniej Wydawnictwo Literackie

Pascal
http://www.pascal.pl

Wydawnictwo Pascal

Wydawnictwo Szkolne PWN
http://www.wszpwn.com.pl

Wydawnictwo Szkolne PWN

Polskie Wydawnictwa Naukowe
http://www.pwn.pl

Polskie Wydawnictwa Naukowe

Polskie Wydawnictwa Ekonomiczne
http://www.pwe.pl

Polskie Wydawnictwa Ekonomiczne

Amber
http://www.amber.sm.pl

Serwis Internetowy Wydawnictwa Amber

MAG
http://www.mag.com.pl

Serwis Internetowy Wydawnictwa Mag

REBIS
http://www.rebis.com.pl

Serwis Internetowy Wydawnictwa Rebis

Solaris
http://www.solaris.net.pl

strona poświęcona książkom przede wszystkim o tematyce fantastycznej i fantasy, księgarnia internetowa

Zysk i S-ka
http://www.zysk.com.pl

Serwis internetowy wydawnictwa Zysk

Rodzice Online
http://www.rodziceonline.pl

"Rodziceonline.pl są internetową wersją popularnego czasopisma ""Rodzice"". To profesjonalny poradnik dla młodych i nowoczesnych rodziców, spodziewających się dziecka i tych, którzy mają dzieci do 6 lat. Strona zawiera porady na temat zdrowia, rozwoju i wychowania dziecka oraz praktyczne i aktualne informacje, dotyczące ciąży i porodu. Rady i wskazówki, których udzielamy młodym mamom i ojcom są poparte wiedzą i doświadczeniem wielu specjalistów."

Serwis Polskiej Agencji Prasowej
http://euro.pap.net.pl

Internetowy serwis o Unii Europejskiej - historia UE, stosunki z Polską, instytucje, politycy, praktycznie wszystko co wypadałoby o niej wiedzieć.


http://www.jobpilot.pl

jobpilot jest największym internetowym rynkiem pracy w Europie.

Serwis Urzędów Pracy
http://www.praca.gov.pl

Serwis internetowu urzędów pracy.


http://www.aci.pl

Akademickie Centrum Informacyjne

e-polityka
http://www.e-polityka.pl

"e-Polityka.pl" to największy serwis polityczny w Polsce, którego popularność rośnie w zaskakującym tempie. Najważniejsze działy serwisu to: 1. News, czyli najważniejsze wiadomości codzienne m.in. z dziedziny polityki i gospodarki. 2. Artykuly i felietony to informacje, tworzone przez dużą grupę korespondentów z kraju i ze świata. 3. Loża Polityków - komentarze znanych polityków, przygotowane specjalnie dla e-Polityki. 4. Wywiady 5. Biblioteka e-Polityka - bogaty wybór dokumentów i innych informacji, związanych ze światem polityki. Dział ten jest idealnym źródłem wiedzy dla wszystkich uczniów i studentów. 6. Sondaze - wyniki: preferencje partyjne Polaków, prezentowane przez największe ośrodki badania opinni publicznej. Inne: Forum Dyskusyjne, Newsletter, Katalog Stron, Kronika XX wieku... "

Infor
http://infor.pl

Największy polski wortal prawno-gospodarczy. Naszym Klientom dostarczamy profesjonalnych informacji biznesowych. Dzięki temu zatrzymujemy na naszych stronach Użytkowników aktywnych i bardziej wymagających - swobodnie poruszających się po Internecie, dla których Internet jest narzędziem pracy, pomocnym w podejmowaniu strategicznych decyzji, z którego czerpią niezbędną wiedzę.

Sejmowy System informacji prawnej
http://isip.sejm.gov.pl/PRAWO.nsf?OpenDatabase

Sejmowy System informacji prawnej

Unia Europejska, Prawo Europejskie
http://www.europa.eu.int

Rozbudowany serwis o tematyce Unii Europejskiej.

Telefon GSM
http://www.telefon.gsm.pl

Jedna z najlepszych w polskim internecie witryn telekomunikacyjnych poświęconych telefonii komórkowej. Oprócz codziennej porcji najciekawszych newsów z Polski i ze swiata, użytkownik ma dostęp do całej palety informacji o najnowszych technologiach. Tutaj także znajduje się największe w Polsce FAQ dotyczące telefonii komórkowej i grupy dyskusyjnej pl.misc.telefonia.gsm, polączone z możliwością przeglądania i wysyłania listów na to forum. W sklepie on-line można nabyć telefony, akcesoria i oprogramowanie do telefonów komórkowych.

Motofakty
http://www.motofakty.pl

informacje samochodowe

Nastolatek.pl
http://nastolatek.pl

Nastolatek.pl - serwis o nastolatkach adresowany do nastolatków. Zawiera teksty na szereg tematów - poczynając od informacji o dojrzewaniu, subkulturach, narkotykach po miłość, filozofię czy sport. Mnóstwo komentarzy, codzienne nowości i... minimalna cenzura.

Nauka.pl
http://nauka.pl

Serwis Nauka.pl to jeden z największych internetowych serwisów edukacyjnych. Na stronach serwisu publikowane są informacje przydatne uczniom, studentom i innym osobom zainteresowanym efektywnymi metodami nauki.

Panorama Firm
http://panoramafirm.com.pl

Portal Panorama Firm, to łatwa i wygodna forma komunikacji, rozrywki oraz dostępu do aktualnych informacji. Pod adresem www.pf.pl publikowane są bieżące wiadomości podzielone na grupy tematyczne.

Parkiet serwis giełdowy
http://parkiet.com

Serwis Parkiet.com to wysokiej jakości źródło wiedzy o rynku finansowo-giełdowym w polskim Internecie.

Pracuj.pl
http://pracuj.pl

W dzisiejszych czasach, aby znaleźć interesującą pracę nie wystarczy przeglądanie ogłoszeń. Serwis Pracuj.pl daje wszelkie narzędzia potrzebne do kształtowania własnej kariery zawodowej

Radio Zet
http://radiozet.pl

Internetowy serwis Radia Zet - www.radiozet.pl - powstał w lutym 2000 roku, jako pierwszy w polskiej sieci serwis informacyjny aktualizowany przez 24 godziny na dobę. Od tego czasu jest on systematycznie rozbudowywany, w oparciu o zasoby Radia Zet, tak aby dostarczał użytkownikom wiarygodne i najbardziej aktualne informacje oraz inteligentną rozrywkę.

extremesport
http://www.extremesport.pl

"Nazwa mówi sama za siebie. Jeśli kręci Cię ryzyko i skateboarding / windsurfing / snowboard / rowery / paralotnie (niepotrzebne skreślić) to znakomicie trafiłeś. Jeśli nie to przynajmniej zobacz co ci wariaci wyprawiają... "

Aeroklub Północnego Mazowsza
http://aeroklub.przasnysz.org

Aeroklub Północnego Mazowsza

www.mazowszeturystyka.org.pl
http://www.mazowszeturystyka.org.pl

Panorama Północnego Mazowsza - projekt trasy turystycznej koordynowanej przez LOT PM.

Koleje Mazowieckie
http://www.koleje.mazowieckie.com.pl

Koleje Mazowieckie

PPKS Nowy Dwór Mazowiecki
http://www.ppksndm.aplus.pl

PPKS Nowy Dwór Mazowieckihttp://www.psieranczo.pl

strona poświęcona szkoleniu i pielęgnacji psów

Strona Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
http://zus.pl

Strona Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zycie Warszawy
http://www.zw.com.pl

Portal jednego z największych warszawskich dzienników. Na stronach Życia Warszawy można m.in. przeczytać najświeższe informacje z życia stolicy, jak i wiadomości z reszty kraju i z zagranicy

Życie Warszawy
http://www.zw.com.pl

Portal jednego z największych warszawskich dzienników. Na stronach Życia Warszawy można m.in. przeczytać najświeższe informacje z życia stolicy, jak i wiadomości z reszty kraju i z zagranicy
www.careerjet.pl

Careerjet.pl zawiera w swojej bazie niezliczoną liczbę ofert pracy z różnorodnych zasobów internetowych na całym świecie, tj. stron portali pracy, firm, agencji rekrutujących, itp.

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna