Dziś jest sobota 17.04.2021
Imieniny :Anicety, Klary, Rudolfina

Zyj zdrowo
http://www.zyjzdrowo.pl

"Wortal internetowy Żyj Zdrowo prezentuje informacje z pięciu dziedzin: Zdrowia, Medycyny Naturalnej, Fitnessu, Urody i Wróżb. Można tu znaleźć skuteczne rady dotyczące rozwiązywania problemów zdrowotnych, diet i innych tematów z tej dziedziny. Serwis związany jest ze zdrowym stylem życia, urodą i z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Dział ""Uroda"" informuje kobiety o: kosmetykach, makijażu, pielęgnacji ciała, fryzurach. W dziale ""Wróżby"" znajdą one także horoskopy, porady wróżek, a także sennik. Informacji na temat kondycji fizycznej i umysłowej dostarczają działy ""Fitness"" i ""Medycyna Naturalna"". "

MediWeb
http://www.mediweb.pl

"www.mediweb.pl - W trosce o Twoje zdrowie. To hasło przewodnie witryny MediWeb tłumaczy wszystko. Oprócz najnowszych informacji dla lekarzy i pacjentów, możecie skorzystać z wirtualnych porad lekarskich, kilkunastu testów pomagających w wykryciu choroby i obszernej bazy danych. A na koniec możecie również dodać swój głos do listy dyskusyjnej ""Jak postępować z mężczyzną/kobietą"". "

Dla Zdrowia
http://www.dlazdrowia.pl

Wortal to kompendium wiedzy na temat zdrowego trybu życia, porady i opinie specjalistów z zakresu pielęgnacji zdrowia i urody. Największą popularnością wśród użytkowników i reklamodawców cieszy się autorski pomysł twórców serwisu na nowoczesną i skuteczną reklamę w Internecie WYDARZENIE. Biorą w nim udział indywidualni bohaterowie, którzy zmagają się na oczach internautów z określonym problemem, zadaniem, sytuacją zgodnie z potrzebami Sponsora. Za pomocą serwisu foto oraz dzienników pisanych przez uczestników Wydarzenia, użytkownicy serwisu przez 30 dni codzienne śledzą życie bohaterów. W Menu Wydarzenia zawarte są rzetelne informacje poparte wiedzą ekspertów o produkcie lub usłudze Sponsora. Cała akcja jest wspierana mediami tradycyjnymi (ustalane indywidualnie przy organizacji każdego projektu), które dodatkowo poszerzają grono odbiorców i wzmacniają efekty promocyjne sponsora WYDARZENIA. Dotychczas serwis dlazdrowia.pl zorganizował następujące projekty: Grubas Mówi Nie!, Metamorfozy, Zdrowy Prezent, Kolorowy Zawrót Głowy, Ostre Cięcie, Schudnij na Wiosnę, Pokonaj Alergię. W tym roku emisje wydarzeń: POKONAJ GRYPĘ, Z CUKRZYCĄ NA TY, BOCIAN W DRODZE.

Dieta.pl
http://www.dieta.pl

"Dieta.pl jest wiodącym wortalem dla osób poszukujących informacji dotyczących zdrowego odżywiania, pomocy w odchudzaniu, produktów żywieniowych lub konsultacji w zakresie zdrowego trybu życia. Dieta.pl adresuje swoją ofertę do osób które chcą być w formie i żyć dłużej. Dieta.pl powstała w 2000 roku i aktualnie tworzy społeczność 70 000 zarejestrowanych użytkowników. Dieta.pl to: - zdrowotne porady specjalistów, - indywidualne plany żywieniowe (dzienniki kaloryczne oraz wagi), - indywidualne zestawy ćwiczeń (dzienniki ćwiczeń), - źródło kompetentnej informacji, - kalkulatory kaloryczne, - baza przepisów kulinarnych, - baza klubów fitnes, ośrodków wczasowych, gabinetów kosmetycznych, - grupy wsparcia, - historie sukcesów w odchudzaniu, - spotkania na czacie online, - zakupy online."

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna