Dziś jest sobota 17.04.2021
Imieniny :Anicety, Klary, Rudolfina

europa.korba.pl
http://www.europa.korba.pl

Serwis zawiera użyteczne dla młodych ludzi informacje na temat studiowania i pracy za granicą. Oprócz tego są w nim artykuły dotyczące krajów, instytucji i historii Unii Europejskiej.

Parlament Europejski
http://www.europarl.eu.int

Strona internetowa Parlamentu Europejskiego

euroinfo.pl
http://www.euroinfo.pl

Serwis będący punktem startowym do poszukiwania informacji o integracji europejskiej. Zawiera ogólne wiadomości z odnośnikami do stron z dokładnymi danymi. Informuje m.in. o negocjacjach akcesyjnych, pracy w UE, gospodarce, unijnej pomocy, studiowaniu integracji i wielu innych zagadnieniach z Unią związanych.

Centrum Informacji Europejskiej UKIE
http://www.cie.gov.pl

erwis informacyjny, dotyczący procesu integracji gospodarczej Polski z Unią Europejską, stworzony przez Centrum Informacji Europejskiej w Departamencie Informacji i Kształcenia Europejskiego Urzędu Komitetu Integracji. Można tutaj znaleźć dokumenty, opracowania, raporty, akty prawne związane z wstąpieniem Polski w struktury europejskie. Zamieszczono informacje na temat programów pomocowych UE oraz przewodnik tematyczny, który wyjaśni każdemu zainteresowanemu wątpliwości związane ze kwestią społecznych skutków integracji.

Serwis Polskiej Agencji Prasowej
http://euro.pap.net.pl

Internetowy serwis o Unii Europejskiej - historia UE, stosunki z Polską, instytucje, politycy, praktycznie wszystko co wypadałoby o niej wiedzieć.

Unia Europejska, Prawo Europejskie
http://www.europa.eu.int

Rozbudowany serwis o tematyce Unii Europejskiej.

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna