Dziś jest sobota 17.04.2021
Imieniny :Anicety, Klary, Rudolfina

Romantica
http://www.romantica.pl

Romantica to najbardziej kobiecy z polskich serwisów internetowych. Oparty na bogatych materiałach zdjęciowych i faktograficznych UPC (właściciela kanału Romantica) jest kopalnią wiedzy miłośniczek latynoskich seriali. Serwis jest podzielony na sekcje poświęcone poszczególnym tytułom oraz strony biograficzne największych gwiazd gatunku. Znajdziemy tam także wszystkie podstawowe elementy właściwe dobrej i funkcjonalnej stronie www: forum, newsy (tu: ploteczki), wyszukiwarka, tapety, kartki, linki oraz program TV.

Przyjaciółka.pl
http://www.przyjaciolka.pl

Serwis www.przyjaciolka.pl to internetowa wersja jednego z najpopularniejszych czasopism dla kobiet na polskim rynku. Witryna stanowi poradnik nowoczesnej kobiety, jest źródłem wiarygodnych informacji ułatwiających prowadzenie domu i wychowywanie dzieci. Dostarcza rozrywki, podpowiada jak korzystać z uroków życia, nie zaniedbując obowiązków żony i matki, pomaga internautkom zatroszczyć się o własny wygląd i zdrowie całej rodziny. Serwis przeznaczony jest dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących dom i wychowujących dzieci, dla których najważniejszą wartością jest rodzina.

SMS Box
http://www.smsbox.pl

Serwis SMSBOX to najpopularniejsza w polskiej sieci witryna o SMS-ach. Znajduje się na niej bramka do wysyłania wiadomości dla wszystkich polskich operatorów, codziennie aktualizowany serwis informacyjny, galeria logo i melodii oraz wiele innych materiałów związanych z SMS-ami.

Centrum Handlowe Reduta
http://www.chreduta.pl

Strona internetowa warszawskiego centrum handlowego

Centrum Handlowe Targówek
http://www.chtargowek.pl

Strona internetowa warszawskiego centrum handlowego

E-drinks
http://www.e-drinks.pl

"Strona przygotowywana jest przez wydawnictwo Superpress, znane z takich publikacji jak ""Twój Dobry Humor"" czy ""103 Najlepsze Dowcipy"""

VIP News
http://www.vipnews.pl

Informacje ze świata osób znanych i lubianych.

Viva TV
http://www.viva-tv.pl

Internetowy serwis telewizyjnego kanału muzycznego VIVA. Na stronie można znaleźć aktualną ramówkę, opisy cyklicznych programów, kalendarium ciekawych imprez, aktualności. W strefie interakcji można pograć w gry lub wybrać tapetę na pulpit komputera. Całości dopełniają chatroom i forum.

Independent.pl
http://www.independent.pl

INDEPENDENT.PL - największy w Polsce vortal prezentujący wszelkie dziedziny kultury i sztuki (muzyka, film, teatr, plastyka, literatura). Cechą wyróżniającą go spośród innych witryn o podobnej tematyce, jest koncentracja na twórczości rodzimej, powstającej poza głównym nurtem pop-kultury, a więc ambitnej i wywodzącej się ze środowisk kultury alternatywnej, awangardowej.

Komputer Świat
http://www.komputerswiat.pl

"Serwis jest uzupełnieniem formuły dwutygodnika ""Komputer Świat"", a także stanowi źródło wielu użytecznych informacji. Na stronie głównej można codziennie znaleźć nowości z branży komputerowej, opis bieżącego numeru i ciekawe ankiety. Do dyspozycji Czytelników jest archiwum zawierające spis treści wszystkich numerów ""Komputer Świata"" oraz ""Niezbędnika"", ""Biblioteczki"" i ""Eksperta"". Na stronie działa interaktywny słownik trudnych terminów komputerowych oraz bardzo obszerna baza programów do ściągnięcia. Internauci mają też możliwość komentowania bieżących wydań czasopisma na forum. Na stronie znajduje się sklepik z wydawnictwami spod znaku ""Komputer Świata"", katalog ciekawych stron WWW i dział ogłoszeń przeznaczony dla użytkowników serwisu. Mają oni też możliwość zapisania się do emailowego serwisu informacyjnego, a także sprawdzenia swojego komputera skanerem antywirusowym online.

Korba
http://www.korba.pl

"Korba to serwis studencki, ale licealiści także znajdą tu coś dla siebie. Jak mówią autorzy to serwis ""z jajem"" czyli miejsce gdzie młodzi ludzie chętnie zaglądają i gdzie poszukują możliwości zrelaksowania się."

MTV
http://www.mtv.pl

"Zaledwie kilka europejskich krajów może się pochwalić własną stroną kultowego kanału muzycznego mtv, a wśród nich jest Polska; na stronie można znaleźć aktualną ramówkę, opisy cyklicznych programów, konkursy, bieżące wiadomości i szerzej przedstawione wydarzenia; całość dopełnia interaktywna część grupująca społeczność: chatroom, możliwość znalezienia przyjaciela oraz linki."

Aktivist
http://www.aktivist.pl

Informacje o wszelkich rozrywkach w najwoiększych miastach polski

MTV Classic
http://www.mtvclassic.pl

"Strona www nowej stacji telewizyjnej, która jest emitowana w języku polskim przez 24 godziny na dobę i przeznaczona dla odbiorców w wieku 25 - 40 lat. Muzyczna oferta kanału to polskie i zagraniczne klipy z ostatnich 40 lat - od Abby po Joe Cockera i od Kombi po Budkę Suflera. MTV Classic zastąpił obecny dotychczas w Polsce anglojęzyczny kanał VH1. W ramówce MTV Classic zostały jednak tak lubiane w VH1 programy jak Behind the Music i Storytellers."

Nuta
http://www.nuta.pl

"Nuta.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów muzycznym w sieci. Na naszych stronach można dowiedzieć się o tym, co się dzieje na polskim i zagranicznym rynku muzycznym oraz o nowościach wydawniczych. Można również posłuchać muzyki - która prezentowana jest wyłącznie za zgodą autorów - zamieszczonej w sekcji LEGALEZ. Nuta.pl oferuje swoim czytelnikom również wyszukiwarkę imprez muzycznych w kraju i na świecie, sklep internetowy z plakatami i płytami, możliwość rozmowy z innymi internetowymi fanami muzyki na czacie i na forum dyskusyjnym oraz bezpłatną bazę ogłoszeń i subskrypcję newslettera"

Pani.pl
http://www.pani.pl

Serwis PANI to internetowa wersja miesięcznika PANI - luksusowego magazynu dla wymagających kobiet, traktujacego o tym co w życiu kobiet najważniejsze: partnerstwie, karierze, miłości. Witryna przedstawia zawartość aktualnego numeru pisma, oferuje dostęp do archiwum wybranych materiałów i cykli tematycznych, a także daje możliwość interakcji pomiędzy czytelniczkami a redakcją (sondy, ankiety, psychotesty).

Popcorn
http://www.popcorn.pl

"Muzyczny serwis informacyjny i wirtualna przystań Czytelników ""Popcornu"". Można na niej znależć teksty publikowane w miesięczniku (zarówno z bieżącego numeru, jak i archiwalne), plakaty, biografie gwiazd, doniesienia o premierach kinowych i muzycznych. Witryna jest w części redagowana przez Czytelników, którzy mogą dyskutować na moderowanym forum i na czacie, komentować artykuły, dodawać recenzje, wypełniać ankiety, tworzyć listę przebojów i brać udział w sondzie. "

Dobry Humor
http://www.dobryhumor.pl

Strona poświęcona napojom przede wszystkim alkoholowym, ale także kawie i herbacie. Można tu znaleźć wszystkie informacje potrzebne do stworzenia i prowadzenia domowego barku: receptury koktaili, opisy najpopularniejszych składników i specjalistycznego sp

Filmweb.pl
http://www.filmweb.pl

"FilmWeb.pl to obecnie najbogatsze źródło informacji o filmie w polskim Internecie. Na łamach wortalu można znależć repertuar kin 142 miast w Polsce, profesjonalne recenzje, felietony, analizy oraz aktualne wydarzenia ze świata filmu. Serwis posiada największą bazę danych w Polsce, w której zawiera się ponad 15 tysięcy tytułów i ponad 55 tysięcy nazwisk ludzi kina. Jako jeden z nielicznych wortali w naszym kraju umożliwia użytkownikom możliwość aktywnego współtworzenia zawartości serwisu. W tym celu powstał unikatowy program lojalnościowy Twój FilmWeb, który w skuteczny sposób zachęca Czytelników do wzbogacania zawartości serwisu, co tworzy aktywną społeczność internetowych kinomaniaków."

Focus
http://www.focus.pl

Focus.pl jest internetową wersją jednego z popularnych czasopism. Oferuje informacje i ciekawostki będace poszerzeniem artykułów z czasopisma oraz szerg funkcji komunikacji elektronicznej i multimedialnych form rozrywki.

FTB
http://www.ftb.pl

Wortal Muzyki Klubowej FTB.pl powstał na początku czerwca 2002 roku. Cieszy się ogromną popularnością, co łatwo zauważyć po systematycznie rosnącej liczbie zarejestrowanych użytkowników oraz odwiedzin. Serwis skierowany jest głównie do młodzieży. Poświęcony jest komercyjnej muzyce klubowej oraz wszystkiemu co z nią związane. FTB.pl to nie tylko stałe źródło informacji o aktualnościach związanych z muzyką klubową, recenzje nowości płytowych i oprogramowania muzycznego, wywiady z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny klubowej, ale także miejsce spotkań organizatorów imprez, artystów a nawet zawodowych dj'ów. Ponadto, Wortal FTB.pl jest promotorem rodzimej muzyki klubowej, tworcą ciągle rozwijanego radia internetowego oraz patronem medialnym licznych imprez.

GiełdaSamochodowa
http://www.gieldasamochodowa.com

www.autocentrum.pl to nie tylko kolejna strona motoryzacyjna, jakich w internecie wiele. Autocentrum to także dobrze zorganizowane forum wymiany opinii prawdziwych znawców, czyli zwykłych użytkowników samochodów, przeciętnych bywalców serwisów naprawczych - słowem kompendium wiedzy o samochodach i nie tylko

HE
http://www.he.com.pl

"Zawartość koncentruje się na tematach kontaktów damsko-męskich: od biografii najpiękniejszych kobiet świata, poprzez porady zarówno mężczyzn jak i kobiet o uwodzeniu i randkach, do artykułów poświęconych małżeństwu i ojcostwu. "

AutoCentrum
http://www.autocentrum.pl

www.autocentrum.pl to nie tylko kolejna strona motoryzacyjna, jakich w internecie wiele. Autocentrum to także dobrze zorganizowane forum wymiany opinii prawdziwych znawców, czyli zwykłych użytkowników samochodów, przeciętnych bywalców serwisów naprawczych - słowem kompendium wiedzy o samochodach i nie tylko

Auto Świat
http://www.autoswiat.redakcja.pl

"Serwis jest elektroniczną wersją najpopularniejszego w Polsce tygodnika motoryzacyjnego ""Auto Świat"". Tygodnik prezentuje najnowsze modele samochodów, światowe premiery motoryzacyjne, aktualne informacje o rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie, a także niezwykle interesujące testy samochodów. Mocnym akcentem witryny jest bardzo aktywna społeczność forum. Z inicjatywy forumowiczów zostały zaprojektowane i wydrukowane naklejki na samochody - znak rozpoznawczy forumowicza ""Auto Świata"". Regularnie odbywają się spotkania osób tworzących społeczność forum. "

Bravo
http://www.bravo.pl

"Pierwszy serwis w Polsce przeznaczony dla młodzieży (12-18 lat). Serwis ma profil rozrywkowo-edukacyjny, duży nacisk kładzie się też na to, by był on platformą komunikacyjną, na której nastolatki będą mogły kontaktować się ze sobą, poznać zdanie swoich rówieśników, zasięgnąć opinii grupy. Celem twórców jest, aby nastolatki współtworzyły serwis BRAVO.pl. Ich problemy będą traktowane indywidualnie, żaden przysłany email nie pozostanie bez odpowiedzi. Twórcy chcieliby, aby serwis BRAVO.pl stał się miejscem, do którego nastolatki będą stale powracać wiedząc, że tutaj znajdą odpowiedź na swoje pytania i potrzeby i że z czasem użytkownicy BRAVO.pl stworzą internetową społeczność. "

Claudia.pl
http://www.claudia.pl

Claudia.pl jest internetową wersją jednego z popularnych czasopism. Oferuje informacje i ciekawostki będace poszerzeniem artykułów z czasopisma oraz szerg funkcji komunikacji elektronicznej i multimedialnych form rozrywki. To idealne miejsce aby trafic z reklamą do kobiet.

Cyberjoy
http://www.cyberjoy.com.pl

"CyberJoy to serwis internetowy traktujący o produktach multimedialnych oraz grach komputerowych (strategicznych, fabularnych, zręcznościowych, sportowych i logicznych). CyberJoy kierowany jest do wszystkich miłośników komputerowej rozrywki. Serwis publikuje recenzje gier i multimediów, aktualności, poradniki, przewodniki oraz dużą bazę cheatów. W dziale FTP można znaleźć najnowsze wersje demonstracyjne, łaty (patche) oraz prezentacje gier."

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna