Dziś jest sobota 17.04.2021
Imieniny :Anicety, Klary, Rudolfina

Kuchnia online
http://euro.pap.net.plwww.kuchniaonline.pl

"Co prawda według polskich stereotypów kuchnia jest domeną kobiet jednak internetowy serwis www.kuchniaonline.pl jest stworzony z myślą o tych wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść i czasem też coś upichcić w zaciszu swojej kuchni. Jest to bardzo obszerny zbiór przepisów kulinarnych oraz przydatnych porad napisanych przystępnym językiem i bardzo dogodnie posegregowanych."

Murator
http://www.murator.com.pl

jeden z największych serwosów ogłoszeń w polskim internecie

Gratka
http://www.gratka.pl

jeden z największych serwosów ogłoszeń w polskim internecie

National Geographic
http://www.nationalgeographic.pl

"Strony internetowe magazynu National Geographic. Oprócz tekstów magazynu drukowanego na stronach serwisu internauci mogą znaleźć galerię niezwykłych zdjęć oraz artykuły z numerów archiwalnych magazynu."

Linux News
http://www.linuxnews.pl

LinuxNews.pl to nastarszy i najpopularniejszy serwis informacyjny poświęcony zaawansowanym technologiom informatycznym, w sczególności darmowemu systemowi Linux. Często uaktualniany, prowadzony na wysokim poziomie merytorycznym, stał się forum wymiany opinii na temat bierzących wydarzeń, skupiający całą rzeszę aktywnych użytkowników Linuksa, ale także innych systemów z rodziny Unix. Serwis oferuje bazę danych sprzętu działającego z systemem Linux, tłumaczenie popularnego periodyku poświęconego działaniu systemu - KernelTraffic, oraz tłumaczenie doskonałego komiksu UserFriendly.

Program telewizyjny
http://program.eportal.pl

Program telewizyjny

Tom's Hardware Guide
http://www.tomshardware.pl

Witryna Tom's Hardware Guide Po Polsku jest polską edycją wiodącego, niezależnego serwisu poświęconego sprzętowi komputerowemu Tom's Hardware Guide. Rodzina THG jest najbardziej znanym w Sieci źródłem informacji, analiz, sprawozdań z wydarzeń w świecie IT. Osiem wydań językowych to największy i najbardziej wpływowy niezależny magazyn internetowy

Rodzice Online
http://www.rodziceonline.pl

"Rodziceonline.pl są internetową wersją popularnego czasopisma ""Rodzice"". To profesjonalny poradnik dla młodych i nowoczesnych rodziców, spodziewających się dziecka i tych, którzy mają dzieci do 6 lat. Strona zawiera porady na temat zdrowia, rozwoju i wychowania dziecka oraz praktyczne i aktualne informacje, dotyczące ciąży i porodu. Rady i wskazówki, których udzielamy młodym mamom i ojcom są poparte wiedzą i doświadczeniem wielu specjalistów."

Telefon GSM
http://www.telefon.gsm.pl

Jedna z najlepszych w polskim internecie witryn telekomunikacyjnych poświęconych telefonii komórkowej. Oprócz codziennej porcji najciekawszych newsów z Polski i ze swiata, użytkownik ma dostęp do całej palety informacji o najnowszych technologiach. Tutaj także znajduje się największe w Polsce FAQ dotyczące telefonii komórkowej i grupy dyskusyjnej pl.misc.telefonia.gsm, polączone z możliwością przeglądania i wysyłania listów na to forum. W sklepie on-line można nabyć telefony, akcesoria i oprogramowanie do telefonów komórkowych.

Motofakty
http://www.motofakty.pl

informacje samochodowe


http://www.psieranczo.pl

strona poświęcona szkoleniu i pielęgnacji psów

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna