Dziś jest sobota 17.04.2021
Imieniny :Anicety, Klary, Rudolfina

Interkl@sa - polski portal edukacyjny
http://www.interklasa.pl

również eduseek.interklasa.pl

Szkola.net
http://szkola.net

Portal Edukacyjny Szkoła.net pozwala na pełną interaktywność uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników wszystkich polskich szkół; to centrum, w którym w najnowocześniejszy sposób łączymy naukę z rozrywką.

Ściąga.pl
http://sciaga.pl

Ściąga to serwis edukacyjno-młodzieżowy, gdzie każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Strona istnieje od czterech lat i cały czas dynamicznie się rozwija. W swoich zbiorach posiada największą bazę prac, wypracowań i innych pomocy szkolnych. Specjalnie do tego celu przygotowane narzędzia ułatwiają odnalezienie poszukiwanego tematu w parę chwil.

Ang.pl
http://www.ang.pl

"Serwis ""Szlifuj swój angielski"" istnieje od września 2001 roku. W wortalu można znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), testy i ćwiczenia online, opis gramatyki, informacje o podręcznikach do uczenia się języka, bazę szkół językowych z całej Polski, bazę korepetytorów, bardzo żywe forum dyskusyjne. Do tego rewelacyjna metoda nauki słówek z możliwością tworzenia własnych zestawów. Dostępna jest także baza Phrasal Verbs, idiomów, wyrażeń Business English a także wyrażeń przydatnych na studiach filologii angielskiej oraz osobom uczącym się angielskiego na zaawansowanym poziomie. Codziennie zarejestrowanym użytkownikom rozsyłane jest na słówko i idiom dnia."


http://www.aci.pl

Akademickie Centrum Informacyjne

Nastolatek.pl
http://nastolatek.pl

Nastolatek.pl - serwis o nastolatkach adresowany do nastolatków. Zawiera teksty na szereg tematów - poczynając od informacji o dojrzewaniu, subkulturach, narkotykach po miłość, filozofię czy sport. Mnóstwo komentarzy, codzienne nowości i... minimalna cenzura.

Nauka.pl
http://nauka.pl

Serwis Nauka.pl to jeden z największych internetowych serwisów edukacyjnych. Na stronach serwisu publikowane są informacje przydatne uczniom, studentom i innym osobom zainteresowanym efektywnymi metodami nauki.

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna