Dziś jest sobota 17.04.2021
Imieniny :Anicety, Klary, Rudolfina

Twoja firma
http://www.twoja-firma.pl

Na stronie znajdują się w profesjonalny sposób przygotowane informacje, skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw: firmy, podatki, kursy walut, centrum finansowe, praktyczne porady na temat tworzenia biznes planów, zakładania własnych firm, a także najważniejsze paragrafy z kodeksu pracy. Serwis umożliwia zamówienie on-line wszelkiego rodzaju produktów finansowych takich, jak: konta osobiste, rachunki dla firm, karty kredytowe, kredyty na nieruchomości, kredyty gotówkowe oraz kredyty samochodowe. W dziale Poradnik użytkownik znajdzie między innymi praktyczne informacje o tym, jak zakładać własną firmę, jak efektownie ją wypromować, a przede wszystkim, jak zapewnić firmie płynność finansową i rozwiązać problem odzyskiwania należności od kontrahentów. Jednym słowem serwis www.twoja-firma.pl to praktyczne kompedium wiedzy z zakresu prowadzenia własnej działalności i nie tylko.

e-biznes
http://www.e-biznes.pl

strona poświęcona zagadnieniom świata biznesu informatycznego, serwis informacyjny

Tygodnik Finansowy
http://www.tf.pl

Tygodnik Finansowy jest jednym z najlepiej rozpoznawanych serwisów w polskiej sieci. Jest wydawany - wyłącznie w formie elektronicznej - od 1996 roku, a od początku 2000 roku prowadzi własny wortal finansowy pod adresem http://www.tf.pl .

Vat.pl
http://www.vat.pl

Temat podatku pośredniego w Polsce jest bardzo trudny do objęcia w całości i sprawia wiele problemów i nieporozumień. Dane przedstawione na witrynie mają pomóc w rozwiązaniu wątpliwości i ułatwić codzienne życie. Bogaty zbiór wiedzy z zakresu VAT w Polsce: zbiór przepisów i orzecznictwa, szczegółowo opisana tematyka kas fiskalnych, VATu w rolnictwie oraz zwrotu podatku dla Turystów.

Puls Biznesu
http://www.pb.pl

Internetowe wydanie magazynu Puls Biznesu

Podatkowa Strefa Informacji
http://www.pit.pl

PIT.pl Podatkowa Strefa Informacji.Szeroka oferta skierowana jest zarówno do osób zajmujących się księgowością zawodowo, jak i do zwykłych podatników.

E-insurance
http://www.e-insurance.pl

Wortal e-insurance to jedno z poważniejszych w ostatnim czasie przedsięwzięć internetowych skierowanych do użytkowników potrzebujących pełnej informacji na temat ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Rzetelna i bogata zawartość serwisu może być przydatna również dla profesjonalistów zajmujących się ubezpieczeniami.

Elfin.pl
http://www.elfin.pl

"Serwis Elfin.pl dostarcza aktualnych i wiarygodnych informacji oraz porad pomocnych w podejmowaniu decyzji finansowych. Tematyka portalu obejmuje zagadnienia związane z korzystaniem z produktów i usług inwestycyjnych, bankowych, ubezpieczeniowych, emerytalnych. Porusza problemy podatkowe oraz pomaga w założeniu i prowadzeniu własnej działalności biznesowej. Internauci mogą skorzystać z wielu narzędzi oraz wyszukać, porównać i zamówić szereg produktów finansowych. Serwis współpracuje z wieloma bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi. "

Biznespartner
http://www.biznespartner.pl

Portal dla małych i średnich przedsiębiorstw oferujący szeroką informację, usługi i narzędzia, oraz wspierający tworzenie społeczności przedsiębiorców.

Infor
http://infor.pl

Największy polski wortal prawno-gospodarczy. Naszym Klientom dostarczamy profesjonalnych informacji biznesowych. Dzięki temu zatrzymujemy na naszych stronach Użytkowników aktywnych i bardziej wymagających - swobodnie poruszających się po Internecie, dla których Internet jest narzędziem pracy, pomocnym w podejmowaniu strategicznych decyzji, z którego czerpią niezbędną wiedzę.

Panorama Firm
http://panoramafirm.com.pl

Portal Panorama Firm, to łatwa i wygodna forma komunikacji, rozrywki oraz dostępu do aktualnych informacji. Pod adresem www.pf.pl publikowane są bieżące wiadomości podzielone na grupy tematyczne.

Parkiet serwis giełdowy
http://parkiet.com

Serwis Parkiet.com to wysokiej jakości źródło wiedzy o rynku finansowo-giełdowym w polskim Internecie.

© Gmina Płoniawy - Bramura 2004

Nota prawna